Друзі,
Незважаючи, чи, радше, всупереч скептицизму окремих представників галузі, ми продовжуємо працювати над тим, щоб зберегти кінно-спортивну галузь України. Кожен з нас вносить свій внесок у наше спільне майбутнє. Хтось ділом, хтось словом.
Війна закінчиться і закінчиться нашою перемогою. Перед нами стоїть завдання відбудувати кінно-спортивну галузь і наш світ таким, яким ми хочемо його бачити.
У межах розробки стратегії і за допомогою українського офісу дослідницької агенції IFAK Institute м(http://ifak.com.ua/) ми плануємо провести серію фокус-груп серед спортсменів-професіоналів (виїздка, конкур, пробіги, триборство), аматорів, батьків дітей, які займаються кінним спортом, власників кінних клубів та заводів, тренерів, суддів, стюартів та інших представників галузі і дізнатися думку та бачення майбутнього.
Фокус-група – це якісний метод соціологічного дослідження, який передбачає вибір 5-7 осіб з однорідних груп для 1-1,5 годинної розмови на задану тему. У нашому випадку – це теперішнє та майбутнє кінного спорту України.
Якщо ви хочете та можете взяти участь у побудові цього майбутнього, у вас є думки, час та бажання – залишіть, будь-ласка, свою заявку у чат-боті – https://t.me/efu_meetings_bot
Фокус групи відбудуться протягом наступного тижня у zoom.
Tags:
Нет комментариев

Оставить комментарий

ESU HORSES (администрация)

Отзывы и пожелания. Нам важно ваше мнение

Sending

©2022 Ansme Media

ПРИ КОПИРОВАНИИ МАТЕРИАЛОВ ГИПЕРССЫЛКА НА ESU ОБЯЗАТЕЛЬНА. АДМИНИСТРАЦИЯ САЙТА МОЖЕТ НЕ РАЗДЕЛЯТЬ МНЕНИЕ АВТОРА И НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА АВТОРСКИЕ МАТЕРИАЛЫ

или

Введите данные:

или    

Forgot your details?

или

Create Account