У календарі FEI зазначено три CDI в Росії та два CDI в Білорусі з виїздки на 2023 рік, поміж ще 15 змагань з конкуру, тоді як цього року FEI вилучила всі міжнародні змагання з кінного спорту в Росії та Білорусі з календаря FEI через війну в Україні.
На веб-сайті FEI є рядок «Будь ласка, зверніть увагу, що календар FEI на 2023 рік очікує на затвердження FEI до подальшого повідомлення», але фактична присутність цих п’яти CDI в календарі вже викликала обурення в міжнародній спільноті виїздки.
Війна в Україні
2 березня 2022 року Рада FEI прийняла Надзвичайну резолюцію ради заборонити участь усіх російських і білоруських спортсменів, коней та офіційних осіб у міжнародних змаганнях відповідно до рекомендації Виконкому МОК від 28 лютого 2022 року та відповідно до статті 20.3 Статут FEI. 28 лютого 2022 року FEI вилучила всі міжнародні змагання з кінного спорту в цих країнах із календаря на 2022 рік.
Цією резолюцією Рада FEI засудила вторгнення російських військ в Україну та підтримку, надану урядом Білорусі.
Російська федерація кінного спорту оскаржила це рішення в трибуналі FEI, але програла апеляцію.
CDI в RUS/BLR у 2023 році?
Федерація кінного спорту Росії додала в календар на 2023 рік три CDI: Нижній Новгород (7 – 11 червня 2023), Московська Отрада (24 – 27 серпня 2023) і Московський Новий вік (20 – 25 вересня 2023). Вказано два CDI в Білорусі, обидва в Мінську в Ратомці 19-23 квітня 2023 року та 4-8 жовтня 2023 року.
Eurodressage запитали у директора FEI з виїздки Беттіни де Рам, чи відбудуться ці змагання. Маліна Георгіїв, менеджер відділу комунікацій, відповіла:
«28 лютого Виконавча рада FEI доручила генеральному секретарю вилучити всі міжнародні змагання з кінного спорту в Росії та Білорусі з календаря FEI на 2022 рік. Це рішення стосується лише календаря FEI на 2022 рік», — сказав Георгієв. «З огляду на те, що відповідні національні федерації – Федерація кінного спорту Росії та Федерація кінного спорту Білорусі – не були відсторонені, вони мали право подати заявки на календар FEI на 2023 рік до встановленого законом терміну до 1 жовтня».
Очікує затвердження
Усі заявки на календарі підлягають затвердженню Генеральним секретарем FEI, а календар FEI на 2023 рік очікує на затвердження.
“Генеральний секретар розглядає всі заявки, і це включає в себе врахування правил зіткнення дат і будь-яких інших можливих положень”, – сказав Георгієв. «Поки що не прийнято рішення щодо того, чи мають Федерація кінного спорту Росії та Федерація кінного спорту Білорусі право проводити змагання FEI у 2023 році».
Вона продовжила: «Заборона на участь спортсменів, коней і офіційних осіб з Росії та Білорусі в змаганнях FEI поки що залишається в силі».
Георгієв не зміг сказати, коли буде затверджено календар FEI на 2023 рік, а також коли FEI прийме рішення, чи збираються вони продовжити відсторонення спортсменів і офіційних осіб RUS/BLR від міжнародного кінного спорту.
Tags:
0 Comments

Leave a reply

ESU HORSES (администрация)

Отзывы и пожелания. Нам важно ваше мнение

Sending

©2024 Ansme Media

ПРИ КОПИРОВАНИИ МАТЕРИАЛОВ ГИПЕРССЫЛКА НА ESU ОБЯЗАТЕЛЬНА. АДМИНИСТРАЦИЯ САЙТА МОЖЕТ НЕ РАЗДЕЛЯТЬ МНЕНИЕ АВТОРА И НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА АВТОРСКИЕ МАТЕРИАЛЫ

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account