@adamant_eventing_club :
«Продовжуємо розвивати кінний спорт🇺🇦!
Не дивлячись на складні часи… Цього року команда України з триборства активно розвивається та відвідує турніри міжнародного класу. Їх вже пройшло два. Перший був у Stszegom Horse Trials, другий у Facimiech Horse Trials, за планом є ще третій у Шегомі, який буде проведений в жовтні місяці. Наші спортсмени активно готувались, підвищували свої здібності та вміння. Перед тим як поїхати на міжнародні змагання, ми відвідували всі українські турніри з трибоства, готували коней та перевіряли наші сили на всукраїнському рівні.
Сьогодні ми розповімо вам про міжнародний турнір з триборства у Фацімехі, який був проведений у липні.
Команда складалась з Пономарьова Андрія (тренер), Черних Сергій (спортсмен), Перелигін Олег (спортсмен), Нечитайло Єлизавета (спортсмен), Борисенко Катерина (коновод), Якименко Юліана (супровід).
Наша дорога була доволі веселою. Першу ніч ми зупинились на Львівському іподромі, даби коні перепочили та набрались сил. Рано вранці знову в дорогу, на кордон.
Кордон був однією з найважчих пунктів дороги. Там ми пробули 15 годин. Але вночі другого дня, ми вже були на базі. Наступного дня був міні релакс, ми ознайомились з територією бази, побачили тренування інших спортсменів, розклали речі та трохи відпочили.
За день до початку змагань наші спортсмени потренувались, показали коням поле та подивились трасу кросу. Тоді ми зрозуміли до якого рівня варто йти та готувати коней. Все було дуже продумано, всі бар‘єри мали спеціальне обладнання для безпеки коней, дистанція розрахована майже під лінійку.
Турнір мав гарний кінець, наші спортсмени гідно показали себе та наших коней. Ми мали змогу спілкуватись та радитись зі спортсменами світового рівня. Таким чином ми продовжуємо розвиватись та йти до рівня гідного нашої країни. Ми продовжуємо виступати та отримувати кваліфікації на нові рівні та турніри.»
@oleg.perelugin
@y.yakymenkoo
@chernyh333sergey
@ponomarov.andrii
Дякуємо @y.yakymenkoo за надану інформацію про успіхи наших вершників 🙏🏻
Вболіваємо, підтримуємо, віримо в майбутні перемоги 🏆
Tags:
0 Comments

Leave a reply

ESU HORSES (администрация)

Отзывы и пожелания. Нам важно ваше мнение

Sending

©2024 Ansme Media

ПРИ КОПИРОВАНИИ МАТЕРИАЛОВ ГИПЕРССЫЛКА НА ESU ОБЯЗАТЕЛЬНА. АДМИНИСТРАЦИЯ САЙТА МОЖЕТ НЕ РАЗДЕЛЯТЬ МНЕНИЕ АВТОРА И НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА АВТОРСКИЕ МАТЕРИАЛЫ

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account