Це був лише третій раз коли на арені Чемпіонату Світу з виїздки серед молодих коней зʼявляються наші Українські вершники 🇺🇦.
Дарина Козачок Daria Kozachok та Карина Пилипенко Karina Pylypenko мали змогу гідно представити нашу країну на цих масштабних змаганнях Longines FEI/WBFSH Dressage World Breeding Championship в Ermelo, Нідерланди.
В перший день кваліфікації для категорії коней шести років, на Австрійській кобилі Well Done EH, власником та заводчиком якої є Хедвіг Едер, Дарині вдалося отримати результат рівно у 73% та посісти 38-ме місце з 45-ти. За цей же тест глядачі, з допомогою застосунку «Spectator Judging», пару оцінили у 76.150% До фіналу Дарина та Well Done EH з першої спроби не потрапили, тому вони повинні були змагатися ще раз, у наступний день, за місце у фіналі.
Слідуючого дня, наша вершниця здобула результат нижче, але показала покращення в окремих моментах. 70.200% і Дарина посідає 31-ше місце.
Карина Пилипенко показувала пʼятирічного жеребця на імʼя Totalito, власником якого є Олег Остріков.
У перший день вони здобули 70.200% також не пройшовши одразу до фіналу.
У другий день змагань серед пʼятирічних коней результат був покращений до 72.800%
Не зважаючи на те що, на жаль, дівчата не потрапили до фіналу, вони представили Україну як спроможну до конкуренції на світовій арені.
Ми маємо гідних спортсменів, та маємо коней що можуть показати високі результати. З підтримкою, наші вершники можуть боротися за перемоги на престижних турнірах.
Взагалом, чемпіонат був проведений на вищому рівні. Організація була бездоганною, умови для коней також не мали недоліків. Спостерігати за найсильнішими спортсменами з усього світу, які виступали на цих змаганнях, було неймовірно цікаво та захоплююче. Побувавши там, ми ще більше переконалися що нашим спортсменам не вистачає підтримки від Федерації кінного спорту України.
Та ще більше переконалися що є можливість показати стабільний розвиток нашого кінного спорту, вона є, але вона не використовується.
*За надану інформацію та фотографії окрема вдячність @annaahlotkova
Tags:
0 Comments

Leave a reply

ESU HORSES (администрация)

Отзывы и пожелания. Нам важно ваше мнение

Sending

©2024 Ansme Media

ПРИ КОПИРОВАНИИ МАТЕРИАЛОВ ГИПЕРССЫЛКА НА ESU ОБЯЗАТЕЛЬНА. АДМИНИСТРАЦИЯ САЙТА МОЖЕТ НЕ РАЗДЕЛЯТЬ МНЕНИЕ АВТОРА И НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА АВТОРСКИЕ МАТЕРИАЛЫ

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account