Для отримання достовірної інформації було проведено розмову з Ганною Олександрівною https://www.facebook.com/anna.orlova.336 – начальником сектору ідентифікації і реєстрації коней, Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин (АІРТ), яке займається оформленням та видачею ідентифікаційних (зелених) паспортів коней.
За отриманою інформацією можна виділити такі пункти:
– Банківський сектор працює, опрацьовуються і закачуються платежі в Реєстр Тварин.
– Більшість філій Агентства працює: виписують рахунки, приймають реєстраційні документи, реєструють тварин. Тобто, Реєстр Тварин працює.
– Будь-ласка мінімально робіть 2 речі:
  • ЧІПУЙТЕ коней! Тими чіпами, які буде доступно купити. Це важливо і це дає можливість ідентифікації вашого коня швидко та надійно. Чіп ставить ветеринарний лікар.
  • ФОТОГРАФУЙТЕ наявні паспорти та зберігайте в телефонах. У нас немає достовірного підтвердження щодо можливості перетнути державний кордон з фотографіями ідентифікаційних паспортів, але це є підтвердженням що паспорт існує. Це мінімальне що Ви можете зробити.
– Керівництво ДП АІРТ організовує трансфер на роботу для Ганни.
– Всі, хто бажає оформити документи та зазначити своє право власності згідно Закону України можуть звертатися до працюючих філій, брати квитанції та оплачувати реєстрацію коней Державному Реєстрі Тварин. Також треба заповнити реєстраційні картки коней (РК) (обмалювати білі плями зі всіх боків, як видно; знайти не менше 3 завитків та заповнити відомості про власника та коня – згідно з діючим Порядком по ідентифікації і реєстрації коней). При подачі РК коня потрібно надати документ про право власності на коня (договір купівлі-продажу або інше).
Треба мати на увазі, що роботи на тих філіалах, що наразі працюють, дуже багато і возитися з документами не буде часу. Від чіткості подання Вами документів буде залежати кінцевий результат та швидкість опрацювання.
– Друкуватися паспорти будуть у центральному офісі почергово, ніхто не буде обирати хто краще. Є порядок по алфавіту по областях та по порядку введення коня. Якщо виникають питання до опису – графічного або письмового, документ не видається, ставиться питання і реєстрація стає в кінець черги!
– Внесення інформації – на філіалах, Ганна тільки закриває питання з документами у головному офісі в Києві. Отримати фізичний паспорт можна буде після війни – зараз не працює логістика.
– Просимо звернути увагу на те, що Ганна – працівник державного підприємства та за самоуправство і не підпорядкування наказам (особливо в воєнний час) її можуть покарати.
– Реальна вартість паспорту коня без посередників – 95 грн, строк видачі – 25 робочих днів згідно законодавства. Якщо документ робиться за пришвидченою процедурою там теж небагато грошей.
– Філії ДП АІРТ попереджені і виявили готовність опрацьовувати документи з будь-якої області, а не тільки зі своєї.
Якщо у вас виникнуть будь-які додаткові питання, ви можете звертатися до Ганни Олександрівни напряму – +380675079559 (краще задавати питагня у Viber), тому що Ганна знаходиться дуже близько до зони проведення бойових дій – в Броварах, де є проблеми зі сполученням та зв’язком. Передати ключі доступу іншій особі вона не має право, база даних зберігає конфіденційну інформацію. Велике прохання зупинити плітки та непотрібні обговорення в соціальних мережах, на даний момент Ганна єдина людина що уповноважена видавати паспорти і готова виконувати свою роботу в цей важкий час для нашої країни.
Офіційний сайт Агенства Ідентифікації тварин: https://www.agro-id.gov.ua/
Tags:
Нет комментариев

Оставить комментарий

ESU HORSES (администрация)

Отзывы и пожелания. Нам важно ваше мнение

Sending

©2023 Ansme Media

ПРИ КОПИРОВАНИИ МАТЕРИАЛОВ ГИПЕРССЫЛКА НА ESU ОБЯЗАТЕЛЬНА. АДМИНИСТРАЦИЯ САЙТА МОЖЕТ НЕ РАЗДЕЛЯТЬ МНЕНИЕ АВТОРА И НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА АВТОРСКИЕ МАТЕРИАЛЫ

или

Введите данные:

или    

Forgot your details?

или

Create Account