26 жовтня 2022 року генеральний секретар FEI Сабріна Ібанез продовжила дію заходів, вжитих 28 лютого 2022 року щодо виключення всіх міжнародних змагань з кінного спорту в Росії та Білорусі з календаря FEI.

Як наслідок, жодні змагання FEI не будуть прийняті/занесені до календаря FEI на 2023 рік у жодній з цих країн.

Заявка на 5 CDI на 2023 рік

2 березня 2022 року Рада FEI прийняла Надзвичайну резолюцію ради заборонити участь усіх російських і білоруських спортсменів, коней та офіційних осіб у міжнародних змаганнях відповідно до рекомендації Виконкому МОК від 28 лютого 2022 року та відповідно до статті 20.3 статуту FEI. 28 лютого 2022 року FEI вилучила всі міжнародні змагання з кінного спорту в цих країнах із календаря на 2022 рік.

З огляду на те, що відповідні національні федерації – Федерація кінного спорту Росії та Федерація кінного спорту Білорусі – не були відсторонені, вони мали право подати заявки на календар FEI на 2023 рік до встановленого законом терміну 1 жовтня.

Відповідно до Загальних правил FEI, національні федерації (НФ) повинні були не пізніше 1 жовтня 2022 року надіслати Генеральному секретарю заявки та зміни до CI, які відбудуться у 2023 році. Генеральний секретар затверджує офіційний календар на наступний рік.

Заборону продовжено до 2023 року

Вчора генеральний секретар FEI оголосив про продовження заборони та додав, що інші міри також залишаться в силі.

Інші міри, схвалені Виконавчим комітетом FEI у лютому:
– Скасування або перенесення курсу Офіційних осіб, який планується провести в Росії та Білорусі (за наявності);
– Заморожування всіх проектів FEI Solidarity, запланованих/поточних у Росії та Білорусі; і
– Скасування будь-яких інших заходів FEI, запланованих у Росії та Білорусі.
Генеральний секретар також підтвердив, що Надзвичайна постанова Ради FEI від 2 березня 2022 року, яка забороняє всім російським і білоруським спортсменам, коням і офіційним особам брати участь у змаганнях FEI, залишається в силі до подальшого повідомлення.

Дивіться прес-реліз FEI про продовження заборони: https://inside.fei.org/fei/disc/dressage/department-updates?year=

Джерело: https://eurodressage.com/2022/10/27/fei-extends-ban-and-removes-all-russian-and-belarusian-international-events-2023?fbclid=IwAR33q5TQqlEsGtjl7tp9Ms_zaDMDYIk4hFTsDnXLHo8x1z4e7jv12LPccys

Tags:
0 Comments

Leave a reply

ESU HORSES (администрация)

Отзывы и пожелания. Нам важно ваше мнение

Sending

©2024 Ansme Media

ПРИ КОПИРОВАНИИ МАТЕРИАЛОВ ГИПЕРССЫЛКА НА ESU ОБЯЗАТЕЛЬНА. АДМИНИСТРАЦИЯ САЙТА МОЖЕТ НЕ РАЗДЕЛЯТЬ МНЕНИЕ АВТОРА И НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА АВТОРСКИЕ МАТЕРИАЛЫ

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account